Koupelny se sprchovým koutem inspirace, fotogalerie

Koupelny

Přidal bookshelves, dne 21. 08. 2018,  0x

Koupelny se sprchovým koutem inspirace, fotogalerie

Umíte si představit život bez každodenní relaxace ve sprše? Vana je super, ale rychlá sprcha osvěží okamžitě. Sprchové kouty se hodí do malých i velkých koupelen. Inspirujte se v naší fotogalerii.

Vybrat si sprchový kout není v dnešní době nic složitého. Na výběr máte různé rozměry, tvary, typy i designová zpracování. Velmi populární jsou moderní bezrámová řešení, díky kterým působí koupelna vzdušněji. Zároveň je opticky větší.

Co se týče tvarů, mezi nejoblíbenější patří obdélníkové sprchové kouty. Praktické jsou pro změnu čtvrtkruhové nebo rohové. Ničím neobvyklým ovšem nejsou ani čtvercové sprchové kouty. Vybírat můžete i z různých typů dveří - od posuvných, zalamovacích po klasické. Mohou se otvírat jak dovnitř, tak ven. Vždy proto záleží na prostoru, do jakého sprchový kout dáváte.

Moderní sprchové kouty zpravidla sahají až ke stropu a jsou doplněné bezrámovými posuvnými dveřmi. Pokud jde o materiály, zde převažuje sklo a nerez. Pokud se obáváte nekonečných šmouh a vodního kamene, většina skel určených do sprchových koutů mívá speciální úpravu, díky které dokonale odpuzují nejen vodní kámen, ale i zaschlé kapky vody.

Už dávno nemusíte sahat po sprchových vaničkách, které rovněž mohou mít nejrůznější tvary, rozměry i výšku. Moderní sprchové kouty jsou zbudované rovnou na podlaze. Koupelna tak působí čistým dojmem. Inspiraci můžete načerpat i v naší fotogalerii.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.