Dlažba do kuchyně inspirace, fotogalerie

Kuchyně

Přidal bookshelves, dne 12. 06. 2018,  0x

Dlažba do kuchyně inspirace, fotogalerie

Hledáte ideální podlahovou krytinu do kuchyně, která bude dobře vypadat a ještě k tomu bude vysoce odolná? Dlažba je správná volba. V dnešním článku proto přinášíme inspiraci, jak by mohla vypadat vaše kuchyň.

V případě kuchyně je zapotřebí dbát nejen na estetickou, ale především na funkční stránku. Podlaha v kuchyni patří jednoznačně k nejnamáhanějším. Je proto nezbytné, abyste dobře zvolili podlahovou krytinu, která bude odolná. Kvalitní dlažba by měla vydržet jak pád nejrůznějších předmětů, ke kterým v kuchyni často dochází, tak rovněž by si měla poradit s různými tekutinami, které na ni nejednou skončí. Ideální dlažba by kromě jiného neměla klouzat.

Pro snadnou údržbu je praktičtější dlažba s hladkým povrchem, která jde dobře čistit. S dlažbou souvisí i výběr správné spárovací hmoty, která by si stejně jako dlažba měla poradit s různými tekutinami, které do ní nejednou zatečou. Přestože je dlažba ideálním materiálem do kuchyně, je poměrně chladná. I proto je dobré po ni instalovat podlahové topení.

Co se týče barevné škály, ta je dnes více než široká. Vybírat můžete od jednoduchých jednobarevných variant až po designové mozaikové kousky. Od toho se samozřejmě odvíjí i cena. Dlažba do kuchyně může mít i různé plastické vzory. Mezi oblíbené patří například dlažba imitující přírodní kámen nebo beton. Do minimalisticky zařízených interiérů se hodí především přírodní odstíny. Pokud však chcete rozbít jednoduchost interiéru, můžete vsadit na nějaký výraznější odstín či vzor. V naší fotogalerii najdete potřebnou inspiraci.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.