Podkrovní koupelny - inspirace, fotogalerie

Koupelny

Přidal entryinspiration, dne 14. 12. 2018,  0x

Podkrovní koupelny - inspirace, fotogalerie

Šikmý strop, přiznané trámy, krásný výhled - to vše můžete mít v případě podkrovní koupelny. Přestože bývají nízké stropy často problémem, mají podkroví své nepopíratelné kouzlo. Ostatně se přesvědčte sami.

Podkroví je skvělým místem pro originální zařízení interiéru, a to včetně koupelny. Velkou výhodou koupelny v podkroví zpravidla bývá střešní okno. Na rozdíl od běžných koupelen, kde je z důvodu soukromí umístěné pouze malé okénko, nebo velké okno se zastíněním, můžete v podkroví využít přítomnost střešního okna, a to na plno. Výborné je k větrání, k přístupu denního světla i k pozorování noční oblohy přímo z vany.

Při zařizování podkrovní koupelny je zapotřebí si nejprve dobře rozvrhnout prostor. Zásadní je umístit vanu a popřípadě sprchový kout, umyvadlo a WC, je-li součástí koupelny. Jedná-li se o malou podkrovní koupelnu, můžete použít k jejímu optickému zvětšení i prostorné zrcadlo. Samozřejmostí jsou rovněž světlé tóny. Jestliže toužíte po sprchovém koutu, ale bojíte se, že se vzhledem k šikmým stěnám nevejde, zkuste využít právě oné šikmé stěny. Pomocí obkladů a sprchového koutu na míru můžete využít každý centimetr koupelny.

Jakmile víte, co, jak a kde bude, je na čase pohrát si se stylem a designem. Záleží pouze na vás, jakému stylu dáte přednost. V poslední době je v kurzu minimalismus, a tedy jednoduché linie a čistý vzhled. Z módy ovšem nevyšel ani Provence styl, vintage nebo venkovem inspirovaný styl. Jestliže vám chybí dostatek inspirace, prohlédněte si fotogalerii níže a nechte se inspirovat některým z námi vybraných jedinečných řešení podkrovních koupelen.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.