Podkrovní byty - inspirace, fotogalerie

Ostatní inspirace

Přidal bookshelves, dne 4. 05. 2018,  0x

Podkrovní byty - inspirace, fotogalerie

Podkrovní byty jsou atypické, krásné a mají v sobě nepopíratelné kouzlo. Na druhou stranu přináší řadu potíží při jejich zařizování. Inspirujte se proto našimi tipy na klasický i neotřelý vzhled podkrovních bytů.

Podkrovní byty lákají především mladé lidi. Většinou nabízí i dechberoucí výhled do okolí, což je jednou z jejich velkých výhod. Na druhou stranu mohou být někdy tmavé, a to v případě, že jsou špatně orientované, nebo nenabízí dostatek oken, kudy by mohlo proudit denní světlo. S tím vám ostatně mohou alespoň opticky pomoci světlé odstíny, ať už jde o výmalbu či celkové zařízení bytu.

Pokud vlastníte půdní byt, musíte počítat s tím, že většina nábytku bude muset být vyrobena na míru. Může za to především atypický prostor a absence pravých úhlů. Skvělým řešením jsou tak především vestavné skříně na míru, které dokonale vyplní nabízející se prostor.

Vzhledem k tomu, že v podkrovních bytech zpravidla nebývá prostoru nazbyt, je potřeba jej využít do posledního centimetru. Obzvláště pokud jste milovníci minimalistického stylu bydlení, jsou pro vás vestavné skříně ideálním řešením úložného prostoru.

Co se týče stylu bydlení, určitý vzhled vám už předurčuje samotný půdní byt. Jeho charakteristickým rysem většinou bývají přiznané nebo skryté trámy, které ať chceme, nebo ne, často ovlivňují celkovou dispozici interiéru. I s tou se dá ovšem v mnoha případech pohrát doslova, či alespoň opticky.

Fotogalerie, inspirace


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.