Okno v kuchyni - inspirace, fotogalerie

Kuchyně

Přidal kitchen, dne 18. 03. 2019,  0x

Okno v kuchyni - inspirace, fotogalerie

Trávíte v kuchyni hodně času, až někdy ztrácíte pojem o tom, kolik hodin vlastně je? Ideálním pomocníkem je okno v kuchyni. Můžete se tak nejen kochat výhledem do okolí, ale zároveň uvidíte, kdy se stmívá.

Okno v kuchyni přináší do místnosti mnohem více než denní světlo. Kuchyň s oknem je jednoduše světlejší a opticky prostornější. Navíc ušetříte rodinný rozpočet o zbytečné svícení přes den. Nemalou výhodou je i skutečnost, že si kdykoli můžete dovnitř pustit čerstvý vzduch.

Okno v kuchyni může být fixní, nebo jej můžete otevírat dokořán. Okenní parapet lze využít hned několika způsoby. Ideálním řešením je použít jej pro umístění květin či čerstvých bylinek, které se v kuchyni vždy hodí. Okno může být úzké, panoramatické, vysoké či můžete mít hned několik oken. Podle stylu zařízení kuchyně můžete okno ozdobit závěsy či záclonami. U minimalistického stylu se nebojte nechat okno jen tak. Moderním a aktuálně velmi populárním řešením jsou úzká okna od stropu až na zem, nebo naopak úzká panoramatická okna podél kuchyňské linky.

Okno v kuchyni má kromě estetické a praktické funkce i roli bezpečností, a to v zejména v případě, že máte děti a můžete je skrze okno pozorovat. Jestliže přemýšlíte, kam okno v kuchyni umístit, mějte na paměti, že u sporáku nebo dřezu budete mít více práce s pravidelnou údržbou okna. Jestliže je vaše kuchyň v atypickém prostoru či se nachází pod střechou, nebojte se střešních oken, které vám kuchyň perfektně prosvětlí.

V naší fotogalerii níže najdete inspirace na dvě desítky různých řešení, jak a kde umístit okno v kuchyni.

Fotogalerie:Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.