Obývák s kuchyní - inspirace, fotogalerie

Obývací pokoje

Přidal bookshelves, dne 11. 05. 2018,  0x

Obývák s kuchyní - inspirace, fotogalerie

Vzdušný a otevřený prostor je trendem posledních několika let. Málokdo touží po malých a stísněných prostorech, a proto stále více domácností dává přednost propojení kuchyně s obývacím pokojem.

Ať už máte obývací pokoj propojený s kuchyní, nebo se teprve na rekonstrukci počítající s propojením chystáte, vždy pamatujte, že se jedná de facto o jeden prostor. Mnoho lidí dělá při zařizování kuchyně s obývacím pokojem zásadní chybu právě v tom, že každý prostor zařizuje zvlášť. Jedná se přitom o jeden celek, který by měl působit kompaktně.

Jestliže toužíte po jednoduchém stylu, máte rádi minimalismus a nepotrpíte si na výstavní prosklené skříňky, i vaše kuchyně by se měla nést v tomto duchu. V případě, že si libujete v rustikálním nebo venkovském stylu bydlení, promítněte pár společných detailů jak do obývacího pokoje, tak do kuchyně. A o jaké prvky by se mělo jednat? Stačí pár drobností v podobě ubrusu, potahů na židle, prostírání, koberečku či květináčů. To samé platí i o odstínech nábytku či výmalbě.

Jednotlivé místností - kuchyň a obývací pokoj - můžete rozdělit několika způsoby. Mezi často využívané patří především použití kuchyňského ostrůvku, baru nebo jídelního stolu. V menších interiérech si ovšem můžete pomoci i jinými kousky nábytku, jako je například televizní stolek. V podkrovních bytech může být tento prostor pro změnu oddělen přiznanými trámy. Více inspirace najdete v naší fotogalerii.

Fotogalerie:Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.