Obložení krbu v interiéru - inspirace, fotogalerie

Obývací pokoje

Přidal bookshelves, dne 28. 05. 2018,  0x

Obložení krbu v interiéru - inspirace, fotogalerie

Krby jsou nejen stále oblíbeným zdrojem tepla, ale především se jedná o vkusný a hřejivý prvek interiéru. Aby však ladil se zařízením, je zapotřebí vhodné obložení. Na výběr je hned několik druhů.

Přemýšlíte, čím obložíte váš krb? V dnešní době můžete vybírat z mnoha různých typů. Mezi velmi oblíbené patří zejména přírodní a umělý kámen. Především přírodní kámen zaujme svým vzhledem i vlastnostmi. Pokud ovšem zvolíte kvalitní umělý kámen, věřte, že takovou imitaci mnozí nerozeznají od přírodního. Kromě toho vás jistě překvapí podstatně nižší cenou.

Z dalších oblíbených obkladů nesmíme zapomenout ani na lícové cihly. Kromě cihel můžete použít i lícové pásky. Co se týče barevné škály, výběr je velmi široký. Nebude tak těžké zvolit ideální typ do vašeho interiéru. Lícové cihly mají své místo jak v moderních, tak tradičních interiérech. Dobře si rozumí i s industriálním stylem. Naopak do minimalistickým stylem inspirovaných místností se více hodí umělý nebo pravý kámen v přírodních tónech.

Dříve byly populární a dnes se opět vrací do módy. Řeč je o keramických kachlích. Své místo nachází zejména ve venkovsky a rustikálně zařízených interiérech, v horských chatách či tradičních interiérech. Zde se nabízí opět široký výběr obkladů, z nichž můžete dát přednost klasickému obdélníkovému tvaru, nebo sáhnout po čtvercovém.

Fotogalerie:

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.