Obklady do kuchyně - inspirace, fotogalerie

Kuchyně

Přidal kitchen, dne 22. 07. 2019,  0x

Obklady do kuchyně - inspirace, fotogalerie

Chystáte se na rekonstrukci kuchyně? Čeká vás zařizování nové kuchyně a přemýšlíte, jaký styl zvolit? Kuchyň je místem, kde rodina tráví poměrně hodně času. Proto se musí líbit!

Kromě vaření se v kuchyni scházíme k snídani, k večeři či k víkendovým obědům. Mělo by to proto být místo, kde je nám dobře a které působí příjemným a zároveň útulným dojmem.

Jedním z prvků, které dotváří celkový dojem místnosti, jsou obklady za kuchyňskou linkou. Dnes je na trhu široký výběr tvarů, velikosti i vzorů obkladaček. Vůbec tak nemusíte zůstat pouze u klasických čtvercových obkladů. Nebojte se zvolit moderní obdélníkové, kosočtvercové, hexagonové tvary či originální tvar listů.

Velmi oblíbenou variantou jsou v současné době takzvané velkoformátové obklady, které minimalizují spáry a jsou tedy nejen hygieničtější, ale i praktičtější na údržbu. Populární jsou stále mozaikové obklady. Abychom docílili sjednoceného dojmu, můžeme použít stejný design obkladů i na pracovní desku. Velké oblibě se těší obklady z tvrzeného skla či takzvané grafosklo, které si můžete nechat vytvořit i se svým vlastním motivem. Jednoduše tak získáte unikátní obklad.

Do módy se před nějakou obou opět vrátil retro styl. Bojíte se, že do moderního bytu se retro obklady nebudou hodit? Omyl! I do moderní kuchyně můžete šikovně a vkusně zakomponovat keramické retro obklady. Dále se dnes často v kuchyních objevuje imitace kamene či dřeva. Ty se hodí jak do moderních, tak do venkovských či rustikálních kuchyní. Níže ve fotogalerii najdete inspiraci i pro vaši kuchyň.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.