Obkladový kámen - inspirace, fotogalerie

Ostatní inspirace

Přidal dekor, dne 5. 03. 2019,  0x

Obkladový kámen - inspirace, fotogalerie

Přírodní materiály mají v posledních letech zelenou. Vládne nadčasovost, přirozenost a minimalismus. Jestliže máte rádi kámen, v naší fotogalerii načerpejte inspiraci, jak si zútulnit bydlení pomocí kamene.

Obkladový kámen je aktuálně společně se dřevem velmi oblíbeným dekoračním prvkem. Nabízí totiž hned několik možností, jak a kde jej použít. Obkladový kámen má své využít jak v interiéru, tak exteriéru. Díky své variabilitě a široké škále dekorů a tvarů je dnes snadné najít ideální kamenný obklad pro vaši domácnost.

Chcete-li dát vaší fasádě šmrnc a odlišit ji od okolní výstavby, vsaďte na obkladový kámen. Nezapomeňte ovšem zohlednit celkový vzhled domu. Obkladový kámen by měl korespondovat i s ostatními prvky domu, jako jsou okna, střecha, vstupní dveře, veranda a další elementy. Jestliže se vám zdá, že celkové obložení domu by bylo již příliš, zvolte obklad jen na určité části domu, coby dekorační prvek. Může se jednat o vstup do domu, terasu, okolí oken nebo jiné části.

Co se týče interiéru, obkladový kámen je populární, pokud jde o stěny za televizí či obklady krbů. Na výběr máte jak přírodní, tak umělý kámen. Záleží na vašich preferencích a finančních možnostech, kterému typu dáte přednost. Obkladový kámen rovněž skvěle vypadá v prostorech kuchyně a koupelen, kde zjemněný přírodním dřevem působí naprosto luxusním dojmem. V případě dlažeb se nebojte využít nepravidelný kámen, který se pro tyto účely hodí více. Kromě barevné palety si můžete zvolit rozměry i tvary kamene. Inspirujte se v naší fotogalerii dvěma desítkami originálních řešení.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.