Mozaika na stěnu do kuchyně - inspirace, fotogalerie

Kuchyně

Přidal dekor, dne 25. 02. 2019,  0x

Mozaika na stěnu do kuchyně - inspirace, fotogalerie

Hledáte něco, co dodá vaší kuchyni šmrnc? Klasické obklady nebo dřevěné desky vás ale nebaví? Co říkáte mozaikám, které potěší obzvláště kreativní duše?

Je hravá a originální. Ať už vsadíte na hotové mozaiky, nebo se mozaiku rozhodnete vytvářet vlastní, používejte výhradně kvalitní a odolné materiály. Co si budeme povídat, obklady dostávají při vaření zabrat. V případě blízkosti sporáku nebo sklokeramické desky nezapomínejte na nehořlavé materiály. Z praktického hlediska přijdou rovněž vhod snadno udržovatelné a lehce omyvatelné materiály. Použít ovšem můžete nejen keramické obklady, ale i sklo. V posledních letech kromě jiného roste obliba kamene. Jak vidíte, na výběr je skutečně několik druhů materiálů.

Pokud jde o design, s mozaikou si můžete skutečně vyhrát. Záleží pouze na vás, jak moc extravagantní chcete být. Jestliže milujete barvy a máte rádi výstřednost, vsaďte na kombinaci pestrých odstínů. Chcete-li spíše něco elegantnějšího a střídmějšího, výborné jsou mozaiky tón v tónu. Použijte například dva až tři odstíny šedé, zelené nebo žluté a uvidíte, jak dokonalý obklad kuchyňské linky budete mít.

V případě, že by na vás byla mozaika až příliš, můžete ji zkombinovat s klasickými obklady. Mozaika totiž nemusí být použitá na celou stěnu, ale můžete s ní pouze oživit obklady kuchyně. Jestliže se rozhodnete pro část stěny, můžete si pohrát s myšlenkou protáhnout mozaiku i do části podlahy. Hledáte inspiraci? Pod článkem na vás čeká fotogalerie s dvěma desítkami jedinečných nápadů na krásné mozaiky v kuchyni.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.