Moderní předsíně - inspirace, fotogalerie

Ostatní inspirace

Přidal houseatgmailcom, dne 7. 10. 2018,  0x

Moderní předsíně - inspirace, fotogalerie

Předsíně a vstupní haly jsou prvním místem, které spatříme my i naše návštěvy po vstupu do bytu či domu. Máme pro vás proto připravenou inspiraci, jak vytvořit moderní předsíň, která zaujme na první pohled.

Předsíně jsou často opomíjeným místem. Přitom jsou první místností, kterou uvidí každý, kdo vás navštíví. Navíc se jedná o prostor, který míjíte při odchodu i příchodu. Předsíň by tak měla být nejen praktickou částí vaší domácností, ale nemělo by jí nic chybět ani po stránce estetické. A co byste měli najít v každé předsíni? Z praktického hlediska je dobré mít příjemnou pohovku na sezení, kde se můžete komfortně přezout. Zároveň nezapomeňte na věšák, kde můžete odložit svrchní oblečení, a samozřejmě zrcadlo. Dále se hodí mít po ruce i držák na deštníky. Abyste věděli, kolik času na přípravy vám ještě zbývá, dejte si do vstupu hodiny.

A jak by moderní předsíň měla vypadat? Velice módní jsou různé barevné tapety, 3D motivy nebo různé barvy na teď. Pohrát si můžete i s umístěním vhodných doplňků a dekorací. Velmi pěkně v předsíni vypadá originální solitér například v podobě velké vázy s živými květinami. Co se týče barev, do předsíně se hodí čistě bílá nebo přírodní tóny v podobě béžové, krémové či šedé. Bát se ale nemusíte ani výraznějších odstínů, jako je modrá, petrolejová nebo žlutá. Více inspirace najdete níže v naší fotogalerii.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.