Malé kuchyně inspirace, fotogalerie

Kuchyně

Přidal bytovytextil, dne 28. 09. 2018,  0x

Malé kuchyně inspirace, fotogalerie

Máte malý byt, nebo vám pouze nezbylo dostatek místa pro kuchyň? Nevadí. V naší fotogalerii pro vás máme na dvě desítky inspirativních řešení. Je libo tradiční nebo moderní styl?

Co se týče designu, není velký rozdíl mezi malými a velkými kuchyňskými linkami. U malých kuchyní si ovšem musíte dát dobrý pozor na uspořádání. Předem si promyslete, co všechno chcete v kuchyni mít. Dobré je využít úložný prostor do posledního centimetru tak, abyste měli co největší pracovní část kuchyňské linky. Zamyslete se i nad umístěním zásuvek, poliček a skříní. Velmi pěkně a vzdušně působí v malých kuchyních kombinace otevřených poliček a prosklených vitrín.

V případě malých kuchyní je dobré zvolit světlé odstíny, které kuchyň opticky zvětší. Minimálně alespoň na zdi. Pokud máte možnost, propojte malou kuchyň pomocí baru či kuchyňského ostrůvku s jídelní částí nebo obývacím pokojem. Interiér se tím zvětší a bude působit vzdušněji.

Nebojte se využít i osvědčených vychytávek, jako je například odklápěcí pracovní deska, závěsné systémy nebo háčky na kuchyňské náčiní. A protože v malé kuchyni se musí neustále udržovat pořádek, neboť vám v opačném případě nezbude příliš prostoru pro vaření, nezapomeňte na šikovné organizéry. Zároveň se budou hodit i praktické multifunkční spotřebiče.

Hledáte inspiraci pro vaši malou kuchyň? V naší fotogalerii najdete tipy na kuchyně v různých odstínech, designech i uspořádáních.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.