Malé kuchyně - fotogalerie, inspirace

Kuchyně

Přidal kitchenatgmailcom, dne 25. 03. 2019,  0x

Malé kuchyně - fotogalerie, inspirace

Co je malé, to je hezké, nebo alespoň může být, a to i v případě kuchyní. Pokud disponujete malým prostorem a nevíte si rady, jak zařídit praktickou a zároveň pěknou kuchyň, přinášíme vám inspiraci.

Při zařizování malé kuchyně je zapotřebí dobře rozvrhnout prostor. Pokud máte pár metrů čtverečních, nepočítejte s klasickým velkým jídelním stolem. Naopak ale může využít prodloužení kuchyně k umístění buď klasických, nebo vyšších barových stoliček. Nyní ale pěkně na začátek.

U malého prostoru plánujte kuchyňskou linku tak, aby využila každičký centimetr. Ideální jsou i výsuvné rohové skříňky, které nabízí skvělý úložný prostor. Výborné je rovněž umístit skříňky až ke stropu s výklopnými dvířky, kam do horních poliček uložíte věci, které až tak často nepotřebujete. Je-li vaše kuchyň malá a zároveň tmavá, snažte se zvolit jak skvělé odstíny dekoru kuchyňské linky, tak přírodní barvy na zeď. Kuchyň tak bude opticky prostornější. Umožňuje-li to prostor, nebojte se propojit kuchyň s jídelním koutem, či obývacím pokojem. Získáte tak rázem více prostoru a interiér bude působit vzdušněji.

Co se týče stylu, i u malých kuchyní se můžete při zařizování vyřádit. V módě je jak minimalistický styl, tak i venkovský, industriální, skandinávský či vintage styl. Pokud rádi jezdíte k moři, možná vás upoutal interiér ve stylu Provence. Stejně tak se ale můžete vydat cestou jednoduchého a nadčasového vzhledu, který oživíte dekoracemi a doplňky, které se vám líbí. Pro inspiraci můžete nakouknout i níže do naší fotogalerie, kde na vás čekají až dvě desítky krásných řešení pro malé kuchyně. I malá kuchyň totiž může být dokonalá.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.