Luxusní předsíně - fotogalerie, inspirace

Ostatní inspirace

Přidal entryinspiration, dne 4. 12. 2018,  0x

Luxusní předsíně - fotogalerie, inspirace

Není předsíň jako předsíň. Stejně tak jako si můžete do posledního detailu zařídit obývací pokoj, můžete dodat šmrnc vaší předsíni. Připravili jsme proto pro vás pořádnou dávku inspirace pro luxusní předsíň.

Každý touží po praktické předsíni, kde se pohodlně obuje, oblékne si svrchní oděvy a prohlédne se v zrcadle, v předsíni si vezme klíče, tašku a pohodlně odejde. Pokud však je vaše předsíň příliš malá, mačkají se v ní při ranním odchodu všichni členové domácnosti, nedá se hovořit o komfortu ani v nejmenším slova smyslu. Předsíň by tedy rozhodně měla být funkční. Čím menší, tím více je zapotřebí dbát na využití každého centimetru. Ideální samozřejmě je, pokud je možnost výroby nábytku na míru.

Předsíň by ovšem rozhodně měla být i estetická a na pohled zajímavá. Při vstupu do vašeho domu či bytu by na vás mělo dýchnout kouzlo příjemné atmosféry. V předsíni by neměl chybět botník, věšák nebo zrcadlo. Aby však byla předsíň zabydlenější a působila luxusním dojmem, nezapomeňte ani na pohodlnou pohovku nebo křesílko. To vše můžete doplnit praktickým a zároveň líbivým prvkem v podobě designové lampy. Je už jen na vás, zda lampa bude vysoká nebo ji položíte na nízkou komodu nebo malý odkládací stolek.

Praktickou vychytávkou je i odkládací místo na deštníky, klíče nebo peněženku, po které jednoduše sáhnete při vašem odchodu. Útulný vzhled dodají předsíni i barvy nebo tapety na stěnu. Můžete je zvolit jen na některou ze stěn či její část, popřípadě vytapetujte celou vstupní část. V žádné předsíni by rovněž neměly chybět květiny, díky kterým budete mít pro změnu alespoň trochu přírody na dosah.

Inspirujte se v naší fotogalerii dvěma desítkami zajímavých řešení luxusních předsíní.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.