Luxusní kuchyně - inspirace, fotogalerie

Kuchyně

Přidal kitchenatgmailcom, dne 18. 03. 2019,  0x

Luxusní kuchyně - inspirace, fotogalerie

Kuchyně je centrálním místem domova, ať už vaření milujete, nebo nikoli. Kromě praktické a funkční role by proto měla splňovat i estetickou stránku. Přinášíme vám tak hned dvě desítky inspirativních kuchyní.

Hledáte moderní a praktickou kuchyňskou linku, nebo byste rádi spíše něco ve vintage stylu? Kuchyňská linka by měla být v první řadě kvalitní. Jen tak vám dobře poslouží mnoho let. Velkou výhodou je navíc, pokud zvolíte jednoduchý a nadčasový vzhled, který se ani po pár letech neokouká. Poté už je jen na vás, jakou kuchyňskou linku si ze široké škály, materiálů, barev, dekorů a stylů vyberete.

Již dlouhou dobu jsou velmi populární barové pulty, které jsou zpravidla prodloužením kuchyňské linky. Zatímco v menších kuchyních mnohdy nahrazují jídelní kout, ve větších kuchyních jsou příjemným místem pro skleničku nebo rychlou snídani. Velmi populární jsou i kuchyňské ostrůvky, které nabízí poměrně velkou pracovní plochu.

Praktickou vychytávkou jsou stejně tak moderní potravinové skříně, které jsou skvělou alternativou pro spíže. Kuchyňská linka by neměla být univerzální pro všechny. Každý v kuchyni upřednostňuje něco jiného, a proto by tomu mělo odpovídat i uspořádání jednotlivých skříněk, poliček a spotřebičů.

Co se týče vzhledu kuchyňských linek, aktuálně je v módě jednoduchý a nadčasový minimalistický styl, který si dobře rozumí s čistými liniemi. Hned v závěsu se ovšem drží romanticky laděný vintage nebo venkovský styl, který má své místo nejen na chatách a chalupách, ale i v městských bytech. Hledáte inspiraci pro vaši novou luxusní kuchyň? Prohlédněte si naši fotogalerii níže.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.