Kuchyně ve vintage stylu - inspirace, fotogalerie

Kuchyně

Přidal kitchen, dne 1. 01. 1970,  0x

Kuchyně ve vintage stylu - inspirace, fotogalerie

Nemáte rádi strohý styl? Čisté a jednoduché linie vám nic neříkají? Milujete hřejivou a útulnou atmosféru? Kuchyně ve vintage stylu je to pravé pro vás. Inspirujte se v naší fotogalerii.

Vintage styl si získává své příznivce napříč generacemi. Je to styl, který není moderní, ale zároveň ani nestárne. Má své kouzlo i charisma. Vintage styl je synonymem útulného domova. A kde jinde by se člověk měl cítit lépe, než v centru všeho dění? Kuchyně ve spojení s obývacím pokojem jsou středobodem každé domácnosti.

Vintage styl je osobitý. Každý kousek ve vintage stylu nám o sobě něco napoví, ať už jde o jeho vzhled či patinu, která napovídá něco z jeho minulosti. Samozřejmě ve vintage stylu můžeme pořídit i nové kousky. Pokud však rádi hledáte a využíváte i staré a na pohled opotřebované věci, vintage styl je k tomu ideální.

Vintage styl má rád doplňky. Nebojte se proto pohledat i pár designových kousků. Může se jednat o stylovou lampu nebo dokonalou vintage lenošku. To vše do interiéru patří. Ne vždy to ale musíte se zařizováním přehánět. I vintage styl jde s dobou, a proto někdy méně je více. Nezapomeňte ovšem na dekorace typu závěsy, lucerničky, svíčky, prostírání, potahy, přehozy, nábytek s patinou a další prvky v podobě přiznaných trámů či cihel.

V kuchyni se můžete vyřádit, i co se týče dekorací v podobě květináčů, chlebovníku, porcelánovách hrníčků a dalších originálních kousků. Ve vintage kuchyni by neměl chybět ani stylový kredenc. Pokud jde o barvy, vintage se toho rozhodně nebojí. Kromě klasické bílé a šedé si padne do oka i s pastelově zelenou, růžovou, bledě fialovou nebo modrou. To k vintage stylu zkrátka a jednoduše patří. Z materiálů je pro vintage styl alfou a omegou dřevo. Kombinovat jej ovšem můžete i s kovem.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.