Kuchyně na staré chalupě - inspirace, fotogalerie

Kuchyně

Přidal kitchenatgmailcom, dne 13. 10. 2018,  0x

Kuchyně na staré chalupě - inspirace, fotogalerie

Pořídit kuchyni na starou venkovskou chalupu není nejjednodušší úkol. Chcete-li, aby vaše chalupa neztratila kouzlo, chce to víc než jen pár dřevěných skříněk. Inspiraci najdete v naší fotogalerii.

Žádná chalupa se neobejde bez pořádné kuchyně. Kuchyň musí být v první řadě praktická a plně funkční. Kvalitní spotřebiče, prakticky uspořádaná kuchyňská linka a samozřejmě i případný jídelní kout. Kuchyň by měla být rozdělena do tří částí - pracovní, odkládací a jídelní.

Hlavní rozdíl mezi kuchyní na chalupu a moderní kuchyní do městského bytu spočívá v designu. Kuchyně na chalupu může být hned v několika stylech. Mezi klasické patří venkovský nebo selský styl. Nechybí v něm přírodní dřevo. Co se týče zdobení, objevují se jemné řezby či malovaný dekor. Na chalupu se ovšem velmi hodí i anglický styl, který v sobě nese romantiku a nabízí útulnou atmosféru. Francouzský styl nebo Provence styl pro změnu využívá kouzla patiny, která se může projevit jak na nábytku, tak dekoracích. V poslední době je rovněž moderní skandinávský styl, který si taktéž pohrává s přírodními materiály. Kromě dřeva dále sází na kov a kvalitní osvětlení.

Pokud jde o dekorace do staré chalupářské kuchyně, výborně se sem hodí nejrůznější rustikální předměty - od starého nádobí, přes pomůcky do kuchyně, až po stylové hodiny na zeď. Nesmí chybět ani porcelánové hrnečky po babičce. A co dalšího by nemělo v takové kuchyni chybět? Inspirujte se v naší fotogalerii.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.