Krby v obýváku inspirace, fotogalerie

Obývací pokoje

Přidal bookshelves, dne 9. 05. 2018,  0x

Krby v obýváku inspirace, fotogalerie

Dodávají nám pocit tepla a navozují intimní a příjemně hřejivou atmosféru. Jsou krásným designovým prvkem a zároveň praktickým pomocníkem. Na krby v naší fotogalerii se navíc nebudete moci vynadívat.

Mít krb ve vlastním obývacím pokoji je snem mnoha lidí. Dnes naštěstí nemusí být tento sen nedosažitelný. Díky mnoha řešením můžeme mít krb nejen v domě, ale tabu už nemusí být ani pro byty. Klasické krby ovšem vyžadují přítomnost komína, a proto se v případě jeho absence musíte spokojit s jinými typy krbů, jakými jsou například biokrby. Výhodou biokrbů je, že si můžete libovolně vybrat místo, kam je umístíte. U klasických krbů se musíte řídit tím, kde máte komín.

Krby mohou být jednoduché, zdobené, moderní i tradiční. Velmi oblíbeným dekorativním materiálem jsou červené cihly, které mu dodávají jak tradiční, tak industriální vzhled. Množství dostupných materiálů a designových prvků ovšem nabízí neomezené možnosti, v jakém stylu krb postavit. Velmi populární jsou v poslední době i minimalisticky řešené krby pomocí betonové stěrky a skleněné výplně.

Krby mohou mít rovněž různé tvary. Atypičtější se hodí především do jednoduše zařízených interiérů, neboť samy o sobě jsou výrazným prvkem. Krby se taktéž mohou stát centrálním a dominantním kouskem celého interiéru. Proto je dobré s nimi počítat od samého počátku zařizování a přizpůsobit tomu další komponenty.

Krby v obývacím pokoji

Fotogalerie, inspirace
Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.