Koupelna v podkroví inspirace, fotogalerie

Koupelny

Přidal kitchenatgmailcom, dne 8. 09. 2018,  0x

Koupelna v podkroví inspirace, fotogalerie

Podkroví je samo o sobě nádherné. Přiznané trámy, šikmé stěny - to vše vytváří dokonalý interiér. Na druhou stránku s sebou přináší problémy při zařizování. Podívejte se, jak se s tím vypořádali jiní.

Koupelna vytvořená v podkroví je rozhodně krásnou záležitostí. Přestože ne vždy je úplně jednoduché vymyslet nejideálnější řešení. Prvky v podobě zkosených stěn, dřevěných trámů a případně i krásných výhledů mluví rozhodně ve prospěch podkrovních koupelen.

Šikmé stěny nemusí být vůbec tabu pro zařízení koupelny. Důležité je vše si dobře promyslet a využít každý centimetr místnosti. Chcete-li v koupelně vanu, zkuste ji umístit právě pod zkosené stěny. Relaxování ve vaně a ničím nerušenému koupání šikmé stěny a nízký strop rozhodně neublíží. Naopak zrcadlo s umyvadlem dejte tak, abyste se mohli bez problémů postavit. Nikdo se přece nechce upravovat v podřepu. Nízké prostory koupelny raději využijte jako odkládací a úložné prostory pro ručníky, osušky či kosmetiku.

Myslíte, že v podkrovních koupelnách nemůže být sprchový kout? Omyl! I ve zkosené části se dá vytvořit krásný sprchový kout. Jen samozřejmě musíte nechat vyrobit zástěnu na míru. Šikmé stěny v kombinaci s proskleným sprchovým koutem jsou zkrátka dokonalé. Pokud je vaše koupelna malá, snažte se, aby stále působila vzdušně. Dobré je oživit ji i pomocí živé květiny. Inspiraci na podkrovní koupelny najdete níže v naší fotogalerii.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.