Jídelní kouty inspirace, fotogalerie

Kuchyně

Přidal kitchenatgmailcom, dne 10. 09. 2018,  0x

Jídelní kouty inspirace, fotogalerie

Máte rádi, když má všechno svůj řád a své místo? Stejně tak vítáte, když se rodina schází u společné večeře? Není nadto mít pěkný jídelní kout, kde můžete trávit příjemné rodinné večery. A jak je vybavit?

Hledáte tipy, jak zařídit váš jídelní kout? Je jedno, zda máte samostatnou místnost pro jídelnu, malý jídelní kout v kuchyni, nebo se vaše místo pro společné večeře nachází na pomezí obývacího pokoje a kuchyně. Důležité je mít alespoň trochu prostoru a poté najít nejideálnější řešení, které bude splňovat jak maximální komfort, tak estetickou stránku.

Velmi oblíbené řešení nabízí rozkládací jídelní stoly, které vám za běžného provozu nezabírají příliš místa, ale v případě návštěvy se může pohodlně najíst i více osob. Na výběr máte od čtvercových, přes obdélníkové, kulaté, oválné až po atypické stoly. Co se týče designu a materiálů, i zde se můžete vyřádit. Skleněné, kovové, dřevěné či kombinované z různých materiálů. To samé platí i u jídelních židlí.

Vhodné je rovněž mít po ruce praktickou komodu na ukládání talířů a příborů, nebo odkládací stolek na použité nádobí. Jídelní kout můžete zvýraznit pomocí jiné barvy na zeď, ozdobné tapety či lícových cihliček. Záleží na vašem vkusu a preferencích. Pokud hledáte inspiraci, jak může vypadat třeba váš jídelní kout, porozhlédněte se v naší fotogalerii, kde najdete na dvě desítky různých řešení.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.