Inspirace pro zařízení ložnice, fotogalerie

Ložnice

Přidal bookshelves, dne 5. 06. 2018,  0x

Inspirace pro zařízení ložnice, fotogalerie

Ložnice nebývá zpravidla velká. Přesto by měla působit vzdušně a poskytovat maximální komfort. Nemělo by ale v ní chybět nic důležitého. Proto jsme pro vás připravili fotogalerii plnou inspirativních ložnic.

Přemýšlíte, co všechno by mělo být v ložnici? Odpovědí je samozřejmě postel, noční stolky a popřípadě skříň na oblečení. Samozřejmě v případě, že máte u ložnice k dispozici šatnu, odpadá vám starost s vybíráním šatních skříní. Podobné je to i v momentě, kdy máte v ložnici vestavěnou skříň. Dominantou každé ložnice by ovšem měla být pohodlná a vašim požadavkům odpovídající postel. U postele se nabízí prostor pro praktické noční stolky. Nejedna žena dále uvítá, když se v ložnici najde i místečko pro toaletní stolek. 

Jste zvyklí pracovat i doma? Pak jistě přijde vhod šikovný pracovní stůl. Pokud však není vaše ložnice příliš velká, můžete vsadit na kompromis a zvolit stůl 2v1, který bude jak pracovní, tak jej ženy mohou využít jako toaletní. Častou otázkou rovněž zůstává, zda v ložnici televizi, či nikoli? Jestliže patříte k zastáncům televize v ložnici, je jen na vás, dáte-li přednost TV stolku, nebo vzdušnější závěsné variantě.

Co se týče barev, menší ložnice si zaslouží spíše světlejší přírodní odstíny, které ji opticky zvětší. Naopak v prostornějších místnostech se nemusíte bát ani výrazných barev. Velmi oblíbená je například sytě fialová nebo tmavě modrá, které interiéru vdechnou nádech luxusu.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.