Inspirace na barvy do ložnice, fotogalerie

Ložnice

Přidal bookshelves, dne 26. 06. 2018,  0x

Inspirace na barvy do ložnice, fotogalerie

Ložnice je místem, kde by měla vládnout příjemná a útulná atmosféra. Během spánku bychom se měli cítit bezpečně a nerušeně. Hodně tomu mohou pomoci i barvy, které v ložnici zvolíme. A jaká je vaše oblíbená?

Toužíte po minimalisticky vyhlížející ložnici? V tom případě sáhněte po naprosté klasice, kterou je bílá. Bílou nikdy nic nezkazíte. Působí čistě, vzdušně a elegantně. Navíc opticky prostor prosvětluje a zvětšuje. Podobně mohou působit i světlé odstíny šedé a béžové. Pokud si chcete s prostorem více pohrát, můžete nakombinovat různé tóny jedné barvy a dát tak vyniknout určitým částem interiéru.

V případě, že hledáte výraznou barvu, která dodá interiéru punc noblesy, eleganci a nádech luxusu, sáhněte po sytě fialové nebo modré indigo. Uvidíte, že vaše ložnice získá naprosto originální vzhled. V ložnicích bývá kromě těchto barev oblíbená i zelená, a to například olivová nebo petrolejová. Jestliže se chcete držet při zemi, můžete použít jeden z mnoha odstínů hnědé, která rovněž patří k oblíbeným přírodním odstínům.

Kromě jednolitých barev na zeď jsou v dnešní době velmi populární vzory v podobě tapet na stěnu. Skvěle tak oživíte jakýkoli barevný odstín a dodáte místnosti šmrnc. Při výběru barevných tónů také nezapomínejte na to, že některé barvy působí uklidňujícím účinkem a jiné naopak dráždí a nejsou příliš vhodné pro klidný spánek. Jednou z takových je i červená či bordó.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.