Inspirace koupelny ve stylu provence, fotogalerie

Koupelny

Přidal inspiration, dne 6. 09. 2018,  0x

Inspirace koupelny ve stylu provence, fotogalerie

Zamilovali jste se do Provence stylu a rádi byste jej promítli v celé domácnosti? Máme pro vás fotogalerii plnou dechberoucí inspirace pro zařízení koupelny. Nadechněte se vůně levandule.

Všudepřítomná vůně levandule a nádech Středomoří - přesně tak si můžete představit dokonalou koupelnu zařízenou v Provence stylu. To, zda se rozhodnete pro kompletní přeměnu, nebo dáte vaší koupelně Provence vzhled pomocí několika málo dekorací a doplňků, necháme na vás. V naší fotogalerii najdete na dvě desítky inspirativních řešení i pro vaši koupelnu.

Jak by koupelna v Provence stylu měla vypadat? V první řadě útulně. Provence styl na vás dýchá pohodu a klid, láká vás k odpočinku a relaxaci. Proto nezapomeňte nechat v koupelně pouze ty správné prvky. Co se týče barev, základem je bílá, přírodní tóny a levandulová. Provence styl si ale dobře rozumí s šedými odstíny. Alfou a omegou jsou ovšem doplňky. V koupelně proto nesmí chybět kvalitní textílie, proutěné košíky nebo čerstvé zelené květiny a levandule. Co se vzorů týče, velmi něžně působí motivy květin.

Pokud jde o koupelnový nábytek, ideální je bílý nebo šedivý s oprýskaným vzhledem. Patina má zkrátka své kouzlo a v případě Provence stylu to platí dvojnásob. Nábytek doplňte prkennou nebo kamennou podlahou. Nakonec zapalte voňavou svíčku a dopřejte si sklenku dobrého červeného vína.

FotogalerieKomentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.