Francouzský styl bydlení inspirace, fotogalerie

Ostatní inspirace

Přidal bookshelves, dne 10. 08. 2018,  0x

Francouzský styl bydlení inspirace, fotogalerie

Líbí se vám francouzský styl? Kdo by jej nemiloval! Francouzi ví, jak si života užívat, a nejen pokud je řeč o jídle. Francouzský styl má příjemnou atmosférou. Přesvědčte se ostatně v naší fotogalerii.

Francouzský styl je typický světlými přírodními odstíny. Najdete v něm především béžovou, smetanovou a bílou. Z výraznějších odstínů je v oblibě jemná růžová, modrá nebo zelená. Na rozdíl od minimalistického stylu je francouzský styl poměrně bohatý a zdobený. Velmi blízko má k venkovskému stylu. Co se materiálů týče, nesmí v něm rozhodně chybět dřevo, které dělá domov domovem. Masivní dřevo v kombinaci s velkými polštáři, přehozy a huňatými koberci vytváří hřejivou atmosféru.

Francouzský styl je uhlazený. Nezapomeňte proto srovnat polštáře na sedací soupravě i ručníky v koupelně. Vše má svůj řád. Přesto u jídelního stolu můžete zkombinovat různé typy židlí. Z dekorací v interiéru použijte proutěné košíky, svíčky nebo tapety s motivy květin. Velmi oblíbené jsou i staré knihy, které můžete položit i pod obyčejnou stolní lampu a vytvořit tak originální dekoraci.

Aby místnost působila útulně, nezapomeňte ani na závěsy. Pro zachování vzdušného interiéru použijte lehké materiály. K francouzskému stylu neodmyslitelně patří i patina a zdánlivě staré věci, které mají své kouzlo. Proto se nebojte vsadit i na oprýskanou bílou. V naší fotogalerie se inspirujte různými interiéry ve francouzském stylu.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.