Dětský pokojík pro holku inspirace, fotogalerie

Dětské pokoje

Přidal bookshelves, dne 8. 06. 2018,  0x

Dětský pokojík pro holku inspirace, fotogalerie

Máte holčičku a chystáte se pro ni vytvořit úplně nový pokojíček? V naší fotogalerii na vás čeká hned na dvě desítky jedinečných řešení, z nichž bude nadšená jak nejmenší princezna, tak i větší slečna.

Mnoho rodičů se při zařizování dětských pokojíčků nemůže rozhodnout, co všechno by v místnosti mělo být. Výsledkem je tak často přeplácaný pokojíček plný nepotřebných věcí. Přitom alfou a omegou v případě dětských pokojů je dostatek úložných prostor, kam si mohou děti schovat své hračky i oblečení, dále kvalitní postel a v závislosti na věku dítěte i psací stůl. Samozřejmě nesmí chybět ani šatní skříň či komoda na uložení oblečení. Velmi praktické jsou například vestavěné skříně, které jsou dělané na míru a využije se tak každý centimetr volného místa.

Co se týče pokojíčků pro holčičky, velmi oblíbené jsou pastelové odstíny. Kromě klasické růžové je populární i mint nebo světle fialová neboli lila. V kombinaci s bílým nábytkem působí pokoj velice něžným dojmem. Pomoci si můžete i různými tapetami na zeď či speciální výmalbou v podobě oblíbených zvířátek či postaviček. Pokud však chcete, aby pokoj s holčičkou rostl, vydejte se vstříc spíše jednodušším řešením.

A protože každé dítě potřebuje velkou hrací plochu, snažte se nechat co největší prostor volný. Pomoci vám mohou i oblíbené úložné boxy na kolečkách, které dítě snadno přemístí, či sedací pytel, kde se dítě může válet, sedět nebo jej může kdykoli zastrčit i pod postel.

Fotogalerie:Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.