Dekorace na stůl - inspirace, fotogalerie

Ostatní inspirace

Přidal dekor, dne 21. 03. 2019,  0x

Dekorace na stůl - inspirace, fotogalerie

Doplňky a dekorace tvoří domov. Ať už jste minimalista, nebo se v doplňcích vyžíváte, přinášíme vám tipy na originální dekorace na stůl, které dodají vašemu domovu jedinečnou atmosféru.

Když se řekne stůl, každému se vybaví jídlo. Stůl ovšem může být během dne dokonalým místem pro krásné dekorace. Jednou z věcí, která nikdy neomrzí, jsou živé květiny ve váze. Dnes jsou velmi populární úzké jednoduché vázičky s jednou květinou. Pokud máte větší stůl, nebo naopak chcete ozdobit menší odkládací stolek v hale, nebojte se ani větších a robustnějších váz. Vázy mohou být i vyšší. Jednoduše tak získáte jeden výrazný prvek, který dá ráz interiéru místnosti.

Na stole ovšem může být i designová miska. Do ní můžete uložit čerstvé ovoce, nízkou dekoraci z květin, ořechy, kaštany či sezónní dekoraci. Kromě toho můžete stůl ozvláštnit elegantním nebo vintage běhounem nebo prostíráním ve vaší oblíbené barvě či vzoru. Svícny a svíčky oceníte zejména s příchodem večera, ale velkou parádu udělají i během dne. Jako originální svícny můžete použít rovněž obrácené skleničky na stopce, které můžete doplnit živou květinou.

Jestliže si potrpíte na venkovský a rustikální styl, můžete na stůl použít i kulatiny ze dřeva, které doplňte například čerstvě upečenou bábovku, nebo další dekorace. Dekorace můžete sladit i se sezónním tématem. Skvělou příležitostí jsou Velikonoce, Vánoce, Halloween nebo podzim. Pokud jste jen trochu kreativní, vaší fantazii se meze nekladou. A pokud nemáte potřebnou inspiraci, porozhlédněte se níže v naší fotogalerii, kde na vás čekají dvě desítky inspirativních dekorací na stůl.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.