Chlapecký pokoj inspirace, fotogalerie

Dětské pokoje

Přidal bookshelves, dne 19. 06. 2018,  0x

Chlapecký pokoj inspirace, fotogalerie

Zařizujete dětský pokoj? Nezapomeňte, že i pro tuto místnost panují určitá pravidla. Víte, co by v chlapeckém pokoji nemělo chybět a na co si dát pozor? V naší fotogalerii vás čeká inspirace na dokonalé pokoje.

Při zařizování dětského pokoje je dobré vědět, že by měl mít ideálně tři zóny - studijní neboli pracovní část, odpočinkovou a hrací. Každý dětský pokoj by měl být vybaven dostatečným množstvím úložných míst, postelí a psacím stolem. Velmi oblíbené jsou i různé skládací moduly nebo boxy na kolečkách, které mohou i menší děti snadno přesunout a vytvořit si větší prostor pro hraní.

Pokud zařizujete pokoj ještě pro malého kluka, myslete na to, že za pár let bude potřebovat jisté úpravy. S tím je dobré počítat již na začátku, neboť vám to později ušetří čas i peníze. Dnes jsou k sehnání nejrůznější rostoucí židle i stoly, které doslova porostou s vaší ratolestí.

Co se týká dekorací, ideální je řídit se pravidlem méně je více. Obzvláště u dětí se rychle mění vkus i momentální nálada, a proto je dobré, aby pokoj byl co nejvíce variabilní a snadno měnitelný. Vaše dítě se tak v něm bude moci neustále cítit příjemně a útulně.

Pokud jde o barvy, do chlapeckého pokoje se nejčastěji používají odstíny modré a zelené. Z dalších barev však můžete sáhnout i po oranžové nebo žluté. Velice čistě naopak působí klasická bílá, kterou můžete doplnit například zajímavou tapetou, která pokoj oživí.

Fotogalerie:Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.