Bílá kuchyň - inspirace, fotogalerie

Kuchyně

Přidal inspiration, dne 16. 09. 2019,  0x

Bílá kuchyň - inspirace, fotogalerie

Přemýšlíte nad novou kuchyní, ale nevíte jakou zvolit? Rádi byste něco nadčasového? Vyzkoušejte bílou kuchyň!

Říkáte si, že bílá barva nebude příliš praktická! Omyl! Pokud si zrovna nevyberete kuchyň ve vysokém lesku, kterou je nutné často leštit, uvidíte, že bílý odstín kuchyň bude správnou volbou i po praktické stránce. Bílá kuchyň je zároveň nadčasovým řešením, které jen tak z módy nevyjde a hlavně se neokouká. Stačí vyměnit pár dekorací a bílá kuchyňská linka vám může sloužit vesele dál.

Bílá barva je v kuchyni buď absolutně odsuzována, nebo milována. Její odpůrci tvrdí, že je nepraktická, neboť každá šmouha a smítko je hned vidět a časem už není tak hezká. Když se na to podíváme z jiného úhlu, špína a nečistoty jsou v podstatě vidět na každé kuchyni. Spíše než na barvě ale záleží na kvalitě materiálu. Kvalitní materiál vám totiž zaručí, že špínu půjde lehce odstranit a vy tak máte snadno a rychle uklizeno. 

A proč bílou barvu? Symbolizuje čistotu a eleganci. Pokud zvolíte bílou kuchyňskou linku, můžete k ní přidat jakýkoli barevný odstín stěn a doplňků. Když vás omrzí, jednoduše znovu vymalujete nebo koupíte nové dekorace. Bílá kuchyňská linka navíc prosvětlí celý prostor a opticky jej zvětší. Proto je vhodná i do malých prostor. Věděli jste, že bílá kuchyňská linka se těší velké oblibě ve skandinávských zemích? Současným trendem je doplnění bílé kuchyňské linky o černé spotřebiče. Rustikálního vzhledu můžete docílit kombinací bílé kuchyňské linky se dřevem. Naopak minimalisticky bude působit kuchyňská linka doplněná o černou kamennou pracovní desku.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.