Barvy na zeď inspirace, fotogalerie

Malování pokojů

Přidal inspiration, dne 6. 09. 2018,  0x

Barvy na zeď inspirace, fotogalerie

Barevná škála je velmi rozsáhlá. Přejete si bílou? Není bílá jako bílá, a to ostatně platí o všech dalších odstínech. Vybrat ideální barvu na zeď tak může být někdy běh na dlouhou trať. Proto pro vás máme inspiraci.

Mezi velmi oblíbené odstíny momentálně patří všechny tóny šedé, smetanová, béžová, krémová, hnědá a další přírodní odstíny. Samozřejmě nesmíme vynechat ani bílou, která může mít různě barevný nádech. Z výraznějších tónů je v módě modrá indigo, která se velmi hodí do ložnice, ale nádheru udělá i na zdech obývacího pokoje. Pastelová modrá se pro změnu hodí do vintage kuchyně nebo interiéru v Provence stylu.

A když je řeč o barvách, nelze vynechat ani zelenou. Petrolejová, olivová, mentolová či pastelově zelená - i tyto odstíny se mohou promítnout ve vašem interiéru. Jestliže si potrpíte na nezvyklé odstíny, růžová, oranžová nebo žlutá mohou být to pravé pro vás. Luxusním dojmem působí i tmavě fialová. Světle fialová neboli lila je na druhou stranu jemnou barvou, která se hodí do ložnice i dívčích pokojíčků.

Pokud by vás omrzely jednobarevné stěny, nebojte se pohrát se vzory a tvary. Velmi dobře rovněž vypadá kombinace barev a vzorovaných tapet. Na zdech se vám mohou objevit vodorovné nebo svislé pruhy, oblouky a mnoho dalšího. Záleží pouze na vaší fantazii a kreativitě, jak si s barvami poradíte. Potřebnou inspiraci můžete načerpat i v naší fotogalerii, kde na vás čeká na dvě desítky barevných řešení.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.