Anglický styl zařízení bytu - Inspirace, fotogalerie

Ostatní inspirace

Přidal bookshelves, dne 15. 05. 2018,  0x

Anglický styl zařízení bytu - Inspirace, fotogalerie

Máte rádi romantické filmy, kde nechybí krásné romantické domy v anglickém stylu? Pokud milujete útulnou atmosféru, které vévodí elegance a vznešenost, dnešní fotogalerie plná inspirace je právě pro vás.

Anglický venkov, konzervativní Anglie a čaj o páté už lehce napovídají, v jakém duchu se anglický styl bydlení ponese. Lze jej charakterizovat jako elegantní a zároveň konzervativní. Nepotrpí si na žádné velké výstřednosti a naopak sází na útulný a tradiční vzhled. A protože je v dnešní době v oblibě propojovat moderní s tradičním, ani v anglickém stylu nechybí kombinace klasického nábytku s vybranými starožitnými kousky, které dodají interiéru to pravé kouzlo. I zde totiž hrají velkou roli detaily.

A jaké materiály jsou pro anglický styl nejtypičtější? Rozhodně se jedná o dřevo. Dřevo a především masiv se promítají v každém interiéru inspirovaném anglickým stylem. Kromě dřeva ovšem nesmíme zapomenout ani na kované železo nebo kámen, který je vidět především v exteriéru domu. Samozřejmě ale nemohou chybět ani dekorace. Mezi oblíbené vzory patří například romantické květiny, kárované motivy a jemné pastelové tóny. Promítnou se mohou například na čalounění, polštářích, přehozech či tapetách na stěnách. Na zdech se avšak mohou objevit i dřevěné obklady. A když už je řeč o anglickém stylu, hodí se mít po ruce servírovací či konferenční stolek, který je nezbytnou součástí podávání čaje o páté.

Fotogalerie, inspiraceKomentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.