25 tipů jak vyrobit dekorace ze starého kuchyňského vybavení

Ostatní inspirace

Přidal homedecor, dne 14. 02. 2018,  0x

25 tipů jak vyrobit dekorace ze starého kuchyňského vybavení

Objevili jste na chalupě kůlnu plnou starého kuchyňského vybavení? Než si to zamíříte směrem do popelnice, zpomalte. I na první pohled ošuntělé náčiní se může proměnit v neotřelou dekoraci.

Ať už máte doma nebo na chalupě spoustu nepotřebného vybavení, které pamatuje ještě několik generací před vámi, nebo se vám jen povaluje množství hrnečků, co jste dostali k různým příležitostem, máme pro vás tipy, jak je využít. Možná se budete divit, kolik parády, a v některých případech i služby, mohou udělat obyčejné staré hrnečky, šálky na kávu, kvedlačky, vařečky, struhadla a další nezbytnosti kuchyňského vybavení.

Pokud rádi tvoříte a skrýváte v sobě trochu kreativního ducha, jste na správné adrese. Svíčky, lampičky, žárovky, květináče - to vše může mít nejen nezvyklý design, ale k jejich výrobě může posloužit právě nejrůznější kuchyňské harampádí. Napadlo vás, že z šálků na kávu můžete vykouzlit například hodiny, nebo je využít jako háčky pro zavěšení jiných kuchyňských nástrojů?

A co takhle zasadit bylinky do hrnečků po babičce? Ty se budou vyjímat obzvláště v interiérech zařízených ve vintage stylu nebo rustikálně laděné domácnosti. Pokud jste majiteli ručně barvených talířů, poskládejte si z nich dechberoucí dekoraci na zeď. Uvidíte, že hravě strčí do kapsy i obraz od známého malíře. Čarovat se ovšem dá i z zrezivělých struhadel. Od lampiček, přes držadla, až po organizér na šperky - přesně to a mnohem více na vás čeká v naší fotogalerii.

Fotogalerie, inspirace


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.