25+ nápadů na Vánoční interiérové dekorace

Ostatní inspirace

Přidal admin, dne 8. 12. 2017,  0x

25+ nápadů na Vánoční interiérové dekorace

Vánoce jsou obdobím, na které se těší lidé všech věkových kategorií. Jsou symbolem rodinné pohody a mají kouzelnou atmosféru. K té ostatně pomáhají i krásné dekorace, bez kterých by Vánoce nebyly Vánocemi.

Přestože se na nás ze všech stran hrnou komerční nabídky plné Santa Clausů, sobů, zelených skřítků a další vánočních postaviček, k tradičním českým Vánocům nepatří. Vzpomeňte si na svá dětská léta a vybavte si krásné dřevěné a slaměné dekorace, betlémy, adventní věnec a samozřejmě nesmí chybět ani krásně nazdobený stromeček.

Mezi oblíbené vánoční barvy patří především kombinace červené a zlaté, stříbrné a modré nebo klasická bílá barva. Do popředí se ale v posledních letech vrací přírodní odstíny v podobě měděné, bronzové, hnědé či petrolejově zelené. Pokud rádi pečete, můžete se pustit i do voňavé perníkové chaloupky. Takovou DIY dekoraci navíc ocení i vaše děti. Oblíbenou vánoční aktivitou je i zdobení vlastních ozdob na stromeček.

K Vánocům neodmyslitelně patří i svíčky a svícny, které dodávají interiéru příjemnou a někdy až tajemnou atmosféru. Vsadit můžete jak na klasický styl, nebo se nebojte sáhnout po moderním designu, který se hodí obzvláště do minimalisticky zařízeného bydlení. Kromě svíček jsou oblíbenou vánoční dekorací i světelné řetězy, které lze použít na stromek, okna, balkon či rovnou okolo celého domu.

Fotogalerie, inspirace


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.