25 nápadů jak využít staré lahve v interiéru

Ostatní inspirace

Přidal homedecor, dne 17. 04. 2018,  0x

25 nápadů jak využít staré lahve v interiéru

Další dávka inspirace pro milovníky DIY projektů je tady. Máte-li doma zásobu starých lahví, máme pro vás hned několik úžasných nápadů, jak je využít coby neotřelé dekorace do interiéru i praktické prvky.

Staré láhve od vína, moštu, sirupů a dalších nápojů nemusí nutně skončit v kontejnerech určených k recyklaci. Starým lahvím můžete dát další šanci. Není totiž nic jednoduššího, než si z nich jednoduše vyrobit stylové dekorace na stůl i do celého interiéru. Mohou posloužit jako rustikální vázička na čerstvé květiny i svícen na svíčky. Skleněné láhve ovšem vypadají úžasně, i když do nich schováte poklady z dovolené v podobě mušliček, kamínků, nebo je vyzdobíte barevným pískem.

Se skleněnými lahvemi si ovšem můžete pohrát mnohem více. V naší fotogalerii naleznete originální řešení v podobě závěsných dekorací i osvětlení. Pokud máte rádi industriální styl bydlení, tak právě lustr ze skleněných lahví může být unikátním a zároveň výrazným prvkem vaší domácnosti. Nemusíte za něj utratit měsíční úspory a přitom získáte efektní doplněk.

Láhve od vína jsou rovněž skvělou možností, jak vytvořit v interiéru sezónní dekoraci, ať už jde o Vánoce, Velikonoce nebo nějakou narozeninovou oslavu. Tmavé skleněné láhve ovšem mohou posloužit i jako prostor pro psaní vzkazů či nákupního seznamu. Záleží tak na vás, jaký smysl skleněným lahvím dáte. Možností je nespočet, tak hurá do toho!

Fotogalerie, inspirace


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.