20+ úchvatných nápadů na využití starého auta v interiéru

Ostatní inspirace

Přidal homedecor, dne 23. 03. 2018,  0x

20+ úchvatných nápadů na využití starého auta v interiéru

Obdivujete kreativní řešení? Máte rádi, když se v domácnosti objevují neobvyklé kousky? Pokud nepatříte mezi milovníky klasiky, zkuste se inspirovat nápady na využití nepotřebných automobilových dílů.

Máte auto, které již dojede maximální tak na šrotiště? Ještě než se tam s ním vydáte, zamyslete se, zda by jednotlivé díly přece jen nešlo využít jinak… a rozhodně nemyslíme náhradní díly do jiného automobilu. Když nahlídnete do naší fotogalerie, možná budete sami překvapeni, co lze s jednotlivými kousky vytvořit, ať už za praktické, nebo designové kousky.

Nemusíte mít byt či dům zařízený ve futuristickém, nebo industriálním stylu. Neotřelé dekorace z rozbitých částí automobilu mohou být použité v každém interiéru. Zásadní je ovšem jejich vzhled a funkce. Staré vozy mohou být předělány na sedačky, postele, psací stoly, knihovny i zahradní houpačky. To ovšem není vše. Jednotlivé kousky mohou posloužit jako díly pro výrobu lampy. Stejně tak z nich můžete vykouzlit originální obraz na stěnu.

A co potřebujete pro vaše originální DIY výtvory? V první řadě potřebnou dávku fantazie a trochu zručnější ruce… a samozřejmě staré auto. Pak se můžete pustit do výroby nábytku, dekorací i praktických pomocníků do domácnosti. Je jen na vás, zda zpracujete celé auto, nebo dáte přednost některým dílům. Pro tuto práci jsou ideální zejména stará auta s unikátním vzhledem, které zaujmou především po designové stránce.

Fotogalerie, inspirace


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.