20 nápadů, jak využít v interiéru staré sudy na víno

Ostatní inspirace

Přidal homedecor, dne 20. 03. 2018,  0x

20 nápadů, jak využít v interiéru staré sudy na víno

Patříte mezi kutily, kteří rádi vymýšlí nové zlepšováky? Pokud vám zároveň není jedno, co se děje s přírodou, máme pro vás tip na recyklaci dřevěných sudů na víno. Dá se z nich totiž leccos vyrobit.

Dřevo je materiálem, který nikdy neomrzí. Je stylové a nadčasové. I proto se dá skvěle recyklovat. Jedním z oblíbených prvků je například dřevěný barel na víno, který už má svou službu za sebou. Nemusíte mít hned vinný sklípek, aby se u vás vinný barel zabydlel. Může posloužit jako originální barový stoleček, polička, umyvadlo, ale například i část originálního osvětlení. Vaší fantazii se v tomto případě opravdu meze nekladou. Stačí být trochu kreativní. Vyrobte si unikátní dekoraci, nebo praktický kus nábytku, který zlepší vzhled vašeho interiéru.

Dřevěný sud na víno se stane v interiéru nejen neotřelým doplňkem, ale zároveň dáte starému předmětu nový život, a to se v dnešní době, kdy se vším plýtvá, rozhodně vyplatí. Jak už jsme nastínili, vinné sudy mají všestranné využití, a proto je lze různým způsobem zakomponovat do naprosto rozdílných stylů bydlení. S čím si však rozhodně rozumí, jsou rustikální, venkovské a vintage styly. V některých případech vás možná ani nenapadne, že daná věc je vyrobená právě ze sudu na víno. Pokud vám chybí potřebná dávka inspirace, v naší fotogalerii pro vás máme hned dvacet jedinečných nápadů.

Fotogalerie, inspirace


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.