20+ tipů na využití modrého odstínu indigo v interiéru

Ostatní inspirace

Přidal homedecor, dne 20. 04. 2018,  0x

20+ tipů na využití modrého odstínu indigo v interiéru

Modrá je dobrá - s tím jistě bude souhlasit mnoho z vás. Modrá má cosi do sebe, je uklidňující a něžná. I proto si zaslouží místo v naší domácnosti, obzvláště když se jedná o tajemný odstín indigo.

Modrá barva je symbolem moře i nebe. Dýchá na nás její nekonečno, a přesto je tolik uklidňující a harmonická. Chcete-li do interiéru vnést tradiční barvu, která bude zároveň symbolem rovnováhy, není nic lepšího než využití modrých tónů. Modrá se navíc může v místnostech projevit hned na několika prvcích, nebo jí věnujte jeden výrazný kousek. Uvidíte, že modrá vnese do vaší domácnosti klid a důvěru.

Modrá nás zkrátka fascinuje. Obzvláště modrá indigo, která má fialový nádech, v nás vyvolává určité tajemno. Odstín indigo je údajně nejlépe viditelný za šera jasné noci. Tato temnější modrá se hodí obzvláště do ložnic a obývacích pokojů. Tento odstín je elegantní a sofistikovaný. Dodá tak každé místnosti šmrnc a půvab. Podobně jako například tmavě fialová vyvolává pocit přepychu.

V odstínu indigo můžete vymalovat jednu stěnu, použít abstraktní obraz, vyhrát si s doplňky v podobě přehozů přes postel, povlečení, polštářů, koberečků před sedací soupravu, či vsadit rovnou na čalouněný nábytek v tomto barevném tónu. V naší fotogalerii najdete hned několik nápadů na to, jak modrou barvu v odstínu indigo zakomponovat právě do vašeho interiéru.

Fotogalerie, inspirace


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.