20 tipů na úžasné dřevěné vany

Koupelny

Přidal homedecor, dne 16. 03. 2018,  0x

20 tipů na úžasné dřevěné vany

Milujete přírodní materiály a na plné čáře u vás vítězí dřevo? Pak máme právě něco pro vás! Dnešní fotogalerie je plná skvělých dřevěných van, které dodají jedinečné kouzlo každé koupelně v rustikálním i moderním stylu.

Dřevěné vany jsou dechberoucí a ohromí vás v momentě, kdy je spatříte. Co ale teprve ta představa, jak si do ní vlezete a vychutnáte si relaxační koupel? Dřevěné vany jsou ideálním doplňkem do rustikálně a venkovsky zařízených koupelen. Žádným tabu ovšem nemusí být ani v moderních interiérech, kde i chladným a minimalistickým koupelnám vdechnou příjemnou atmosféru a hřejivý vzhled.

Dřevěné vany si můžete vybrat v různých stylech. Oblíbené jsou například ručně dělané, které zaujmou svým neopracovaným vzhledem. Co kus, to originál. Stejně tak ale můžete sáhnout i po decentních a moderních variantách. Dřevěné vany mohou být rovněž různých tvarů. Mezi nejpopulárnější ovšem patří oválné a vyšší vany. Jestliže jste však milovníkem jednoduchých a rovných tvarů, klasická obdélníková vana v dřevěném provedení je to pravé pro vás.

Vše zkrátka záleží na celkovém designu koupelny. Dřevěné vany si ale rozumí snad se všemi přírodními materiály, jakými jsou kámen, cihly nebo dřevo. Skvěle si ovšem sednou i se skleněnými prvky. Dřevěná vana vám bude dělat radost řadu let. K tomu je však zapotřebí řádná péče a speciální technika výroby, díky které bude její kvalita na špičkové úrovni i po mnoha a mnoha koupelích.

Fotogalerie, inspirace


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.