20 tipů na kouzelné stolní lampy do ložnice

Ložnice

Přidal homedecor, dne 1. 02. 2018,  0x

20 tipů na kouzelné stolní lampy do ložnice

Rádi si před spaním listujete vaším oblíbeným magazínem? Ať tak, nebo tak, bez dobrého světla se to neobejde. Proto pro vás máme tipy na nádherné stolní lampy, které dodají ložnici dokonalou atmosféru.

Stolní lampy mohou být různé. Malé, vysoké, kulaté, hranaté, baculaté, barevné, kovové - výčet by mohl pokračovat do nekonečna a každý by si našel na lampě to své. Stolní lampy jsou kromě praktického pomocníka také stylovým kouskem. Obzvláště pokud sáhnete po neotřelých designových kouscích, nebo rovnou ručně dělaných lampách. Takové totiž mají jedinečné kouzlo, které vdechnou do celého interiéru ložnice. Stolní lampy jsou zároveň skvělou dekorací, které vám rozsvítí pokoj a ještě mu dodá romantický nádech. Stačí jen hledat.

Další z možností je zahrát si na kutila a starou stolní lampu po babičce vylepšit k nepoznání. Pokud žádnou lampu po ruce zrovna nemáte, inspirujte se v naší fotogalerii stolními lampami. Některé z nich si můžete totiž vyrobit dokonce i doma. Možná vás překvapí, že to není až tak těžké. Stačí v sobě pouze projevit kreativního ducha a popustit uzdu fantazii. Zejména pak v části stínítka jsou vaše ruce volné a vy můžete vyzkoušet hned několik zdobících technik a využít celou řadu materiálů. Navíc je v módě recyklace, tak proč právě nevytvořit ze starého kousku novou trendy lampičku?

Fotogalerie, inspirace


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.