20+ tipů na dekorace v rustikálním stylu

Ostatní inspirace

Přidal admin, dne 13. 12. 2017,  0x

20+ tipů na dekorace v rustikálním stylu

Rustikální styl, který má v posledních letech již řadu příznivců, se skvěle snoubí s venkovským stavením i moderně zařízeným městským bytem. O tom vás ostatně přesvědčí naše fotogalerie.

Rustikálně zařízený interiér působí útulně a dodává domácnosti příjemnou rodinnou atmosféru. Pokud však chcete, aby váš byt či dům stále zůstal moderním místem, oživte jej pouze pomocí pár neotřelých dekorací. Vdechnete mu tak nepopíratelné kouzlo rustikálního bydlení, avšak aniž by jakkoli utrpěl moderní vzhled. Zakomponovat pár originálních dekorací v rustikálním stylu je poměrně jednoduché. Předem si však promyslete, které prvky by se ve vaší domácnosti vyjímaly nejvíce. I zde totiž platí pravidlo, že méně je více.

Mezi oblíbená designová řešení patří například vytvoření dřevem obložené stěny za televizí. Propojíte tak moderní prvek s přírodním materiálem a dokonale tak zútulníte část vašeho obývacího pokoje. Stejně tak můžete dřevěnou dekoraci umístit k boční stěně sedací soupravy. Jedná se nejen o vizuálně pěkný, ale i praktický kousek. Poličky můžete využít například k odkládání novin nebo dalších věcí, které chcete mít po ruce.

Vsadit ovšem můžete rovněž na jedinečný vintage kousek v podobě konferenčního stolku s patinou nebo staré truhly, která dodá modernímu interiéru romantický nádech. Na zdech se samozřejmě mohou objevit rámečky z různých dekorů dřeva, ať už s vašimi fotografiemi, obrazy nebo jen tak prázdné. Stejně tak jsou krásnou funkční ozdobou i dřevěné masivní police v rozích pokoje, nad krbem nebo zkrátka v prostoru.

Fotogalerie, inspirace


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.