20 tipů, jak v interiéru využít černobílé pruhy

Ostatní inspirace

Přidal homedecor, dne 6. 03. 2018,  0x

20 tipů, jak v interiéru využít černobílé pruhy

Černobílá kombinace je doslova nesmrtelná. Objevuje se v různých stylech, je moderní a efektní. Jestliže hledáte detail, který by podpořil dokonalý vzhled vaší domácnosti, zde jste na správné adrese.

Černobílý prvek přímo vybízí k pohledu. Dokáže zaujmout a oslovit. S černobílou kombinací se to ovšem nesmí příliš přehánět. Většinou stačí upozornit na jednu či dvě drobnosti. A co všechno může být pruhované? Od závěsů, přes přehozy na sedací soupravě, koberečky, polštáře, prostírání, potahy až po obrazy nebo rámy na stěnách. Pokud patříte mezi kreativní typy osob, kterým nechybí fantazie, černobílé pruhy si doslova zamilujete. Nabízí totiž nespočet možností, jak je v interiéru využít.

Pruhy v černobílých barvách ovšem mohou být i na stěnách, sedačce nebo křesle. Vše zkrátka záleží na tom, jak moc jste odvážní a jak moc výrazný interiér chcete mít. Pruhy mohou být vertikální, šikmé i horizontální. Zde se vždy snažte co nejvíce zohlednit daný prostor, neboť jak jistě dobře víte, zatímco horizontální pruhy místnost rozšíří, vertikální jí prodlouží do výšky.

Černobílé pruhy mohou místnosti dodat sofistikovaný a elegantní dojem. Stejně tak se mohou postarat o šmrncovní moderní vzhled studentských pokojů. Vždy záleží jen na vás a na vašem vkusu, černobílá pruhovaná kombinace se poté už postará o žádaný wow efekt. V případě, že by vám přece jen chyběla ta pravá dávka inspirace, v naší fotogalerii najdete na dvě desítky originálních řešení, kterým nechybí nápad, fantazie ani černobílé pruhy.

Fotogalerie, inspirace


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.