20 originálních nápadů na dekorace ze starých knih

Obývací pokoje

Přidal homedecor, dne 15. 01. 2018,  1x

20 originálních nápadů na dekorace ze starých knih

Nahromadilo se vám doma obrovské množství knih, se kterými se nechcete rozloučit, ale na druhou stranu vaše knihovna již praská ve švech? Inspirujte se našimi tipy na úžasné dekorace z knih.

Vyhodit staré knihy do sběru? To žádný vášnivý čtenář nikdy neudělá. Další variantou jsou samozřejmě antikvariáty či knihovny. Kdo by se ovšem chtěl loučit s poklady, se kterými jsme nejen zažili řadu dobrodružství, ale zároveň jsou vzpomínkou na naše blízké, kteří nás jimi obdarovali? Naštěstí tu máme pro vás fotogalerii plnou neuvěřitelných dekorací. Jestliže jste alespoň trochu kreativní a máte rádi neotřelá řešení, zútulněte vaši domácnost starými knihami. Knihy jsou zkrátka nadčasové, a proto jsou skvělým designovým prvkem, který dodá nepopíratelné kouzlo vašemu domovu.

A jak na to? Na výběr máte hned několik možností. Staré knihy mohou srovnat váš stůl, aby se konečně nehýbal. Výborně ladí se dřevem, paletami nebo cihlami. Zkuste se na knihy na chvíli dívat jako na cihly. Už víte, kam by se vám taková dekorace hodila? A pokud se nebojíte zahrát si i trochu na kutily, můžete z knih rovnou něco vyrobit. Je libo praktický noční stolek či pohodlné křeslo? Ze starých knih mohou vzniknout jedinečné solitéry, jako je například postel, lampa, židle, dekorace na zeď nebo obraz. Je jen na vás, zda vyberete knihy, které jsou pouze jednobarevné, nebo dodáte interiéru svěžest pomocí různě barevných knih.

Fotogalerie, inspirace


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .
mvh

mvh 09. 02. 2018 09:25:04
1

-