20 nápadů na tajné dveře a chodby v domě

Ostatní inspirace

Přidal homedecor, dne 13. 03. 2018,  0x

20 nápadů na tajné dveře a chodby v domě

Kdo by nemiloval tajné chodby a skrýše? Jsou symbolem něčeho tajemného až mystického. Ať už chcete skrýt nejrůznější poklady, či chcete jen tajnou cestu do relaxačního doupěte, máme pro vás hned několik tipů.

Tajné chodby a skryté místnosti za knihovnami známe především z detektivních filmů a historických románů. Proč by však tyto vychytávky měly být jen doménou starých domů a zámků, když si svá tajemství můžete uchovat i dnes?

Co si budeme povídat, už jen to tajemství, že máte někde v domě něco, o čem nikdo nemá ani tušení, je perfektní pocit. Máte zkrátka místo, kam se můžete kdykoli skrýt a nikdo vás nenajde. Nemusíte být žádná celebrita, abyste si vychutnali ten pocit, kdy vstoupíte do vašeho domu, aniž by vás zahlédlo jakékoli oko kolemjdoucích či sousedů.

Tajné dveře lze pojmout hned několika různými způsoby. Obvykle jsou na místech, která nejeví známky ničeho zajímavého. Mohou být v rámci šatny, knihovny či schované v šatní skříni. Utajená místnost by stejně tak měla být na takovém místě, kde by ji nikdo nečekal. Úžasné jsou i skryté chodby nebo prostory pod podlahou. Můžete se s nimi dostat například do tajného vinného sklípku.

Tajná ovšem může být i ložnice, nebo jen místo s postelí. Pokud jste milovníci aut, proč nemít své miláčky schované v tajné garáží například pod zemí? A abychom nezapomněli ani na naše nejmenší ratolesti, které milují schovávání, vytvořte jim jejich tajné doupě, kde budou mít uložená všechna svá tajemství a poklady. Více inspirace o tajných dveřích a chodbách na vás čeká v naší fotogalerii.

Fotogalerie, inspirace


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.