20 nápadů na originální umístění knihovny

Obývací pokoje

Přidal homedecor, dne 19. 03. 2018,  0x

20 nápadů na originální umístění knihovny

Knihy patří k našemu životu. Jsou oblíbeným koníčkem, zábavou i způsobem, jak se vzdělávat. Větší či menší knihovna by tak neměla chybět v žádné domácnosti. Máme pro vás hned několik originálních řešení.

Knihy můžeme mít na různých místech - v ložnici, dětském či studentském pokoji, v hale, ale nejčastěji jsou uložené v obývacím pokoji. Centrum všeho dění, centrální část, kde se setkáváme s rodinou i přáteli, ale i místo, kde relaxujeme. Obývací pokoj je tak ideálním místem pro umístění velké rodinné sbírky knih.

Pokud máte malý prostor, najděte vhodné místo, které nelze využít jiným způsobem. Stačí pár poliček a knihovna je na světě. Velké prostory naopak vyzývají k tomu, abyste dali vaši knihovnu na odiv. Skvělým prostorem jsou například různé podoby galerií nad obývacím pokojem, prostor pod schodištěm či stěna za televizí.

Knihovna rovněž může být perfektním řešením, jak rozdělit obývací pokoj od pracovní části. Knihovna může působit jako originální příčka. Poté už stačí najít jen vhodné křeslo na čtení a praktickou lampičku a váš relaxační prostor je hotový. A jak takovou knihovnu vyrobit? V naší fotogalerii najdete hned několik jedinečných způsobů, jak vytvořit knihovnu pro vaše oblíbené knihy. Pokud si navíc vyhrajete s designem, máte postaráno o skvělou dekoraci, která dodá vašemu interiéru šmrnc.

Fotogalerie, inspirace


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.