20 nápadů na jedinečné interiéry ve skandinávském stylu

Ostatní inspirace

Přidal homedecor, dne 25. 10. 2017,  0x

20 nápadů na jedinečné interiéry ve skandinávském stylu

Již vás omrzel váš stávající interiér? Ať už máte dům či byt, proměňte jej v útulný domov s moderním šmrncem. Inspirujte se svěžími prvky nadčasového skandinávského stylu.

Jak už sám název napovídá, skandinávský styl je odvozený od severských zemí. Své kořeny však má ve Švédsku. Skandinávský styl na první pohled zaujme svou jednoduchostí a čistými liniemi. Mezi prvky skandinávského stylu nenajdete nic zbytečného. Vše má své místo a účel.

Jestliže vás skandinávský styl zaujal, není nic jednoduššího, než jej pustit i do vaší domácnosti. Základem všeho je neutrální bílá základna, která navodí zmíněný pocit čistoty, vzdušnosti, elegance a jednoduchosti. Zároveň mu nesmí chybět dostatek světla. Nicméně ani o barvy a výrazné kousky není nouze. Zaměřte se však na pár prvků, jako jsou například přehozy, koberečky či polštáře, které interiér navíc zútulní. V těchto případech se dokonce nemusíte bát ani vzorů.

Co se týče barev, držte se ale více při zemi a vybírejte ze stejných barev a tónů, a to nejlépe v přírodních odstínech. Abychom však nezapomněli zmínit to nejdůležitější, alfou a omegou skandinávského stylu je využití přírodních materiálů, a to zejména dřeva. Skandinávský styl jde v neposlední řadě ruku v ruce s využitím ekologických řešení, které šetří životní prostředí. Pokud jste se rozhodli pro přeměnu interiéru ve skandinávském stylu, v naší fotogalerii najdete potřebnou inspiraci.

Fotogalerie, inspirace

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.