20 nápadů, jak vytvořit ohromující koupelnu

Koupelny

Přidal homedecor, dne 7. 02. 2018,  0x

20 nápadů, jak vytvořit ohromující koupelnu

Koupelna je místem, kde trávíme poměrně hodně času. Koupelna slouží jak pro běžnou hygienu, tak i pro chvíle relaxace. Proto by měla odpovídat našim potřebám po praktické i estetické stránce.

Přemýšleli jste někdy nad tím, že koupelna není jen prostor pro sprchování a čištění zubů? V koupelně se dá poslouchat hudba i číst si. K tomu je ovšem zapotřebí, aby vám tato koupelna vyhovovala a naladila vás na tu správnou notu. Vytvořit dechberoucí atmosféru v koupelně můžete i jednoduchými detaily. V naší fotogalerii pro vás proto máme hned několik úžasných tipů na koupelny. Věřte, nebo ne, až je uvidíte, nebudete mít slov.

Přestože jsou už dávno pryč 80. a 90. léta plná disko prvků a barev, kam se podíváte, pro koupelny rozhodně nejsou úplně tabu. Pokud chcete získat koupelnu, která vám dodá energii a dýchne na vás pozitivní atmosférou, inspirujte se retro vzhledem a oblíbenými barevnými kombinacemi. Zaručenou dvojicí je například červená s modrou. Modrá si ostatně rozumí s bílou, červenou nebo žlutou. Je to zkrátka svěží odstín, který k vodě neodmyslitelně patří. Velmi oblíbené jsou i pastelové nebo neonové odstíny, které koupelnu doslova a do písmene rozsvítí.

Jestliže jste spíše konzervativní typ, nemusíte hned barvit stěny vaší koupelny. Velmi trendy jsou i přírodní materiály, jako kámen, dřevo, sklo nebo cihlové obklady. Zkusit rovněž můžete oživení pomocí pár drobných detailů, jako jsou například vzorované závěsy do sprchového koutu, originální rám zrcadla nebo podložka před WC. Stejně tak můžete koupelnu dekorovat netradičním obrazem nebo zarámovaným plakátem s vaším oblíbeným motivem. Vaší fantazii se meze rozhodně nekladou.

Fotogalerie, inspirace


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.