18 nádherných dřevěných interiérů

Ostatní inspirace

Přidal mija, dne 5. 03. 2017,  0x

18 nádherných dřevěných interiérů

Víte, jaký je nejdéle používaný materiál? Pokud jste tipovali dřevo, vaše odpověď je správná. Existence více než 23 000 druhů stromů dělá ze dřeva jedinečný materiál, který byl, je a pravděpodobně bude vždy v kurzu. A čím to je? Tento přírodní materiál nejen krásně voní, ale zároveň se s ním dobře manipuluje, má dlouhou životnost a široké možnosti využití.

Znáte snad domácnost, kde by se dřevo v nějaké podobě nenacházelo? Ať už jsou to podlahy, dveře či nábytek. Ale ani tím nemusíme končit. Jestliže patříte k lidem, které se přiklání k názoru, že celodřevěné interiéry patří spíše do horských roubenek a venkovských chalup, naše fotogalerie vás možná rychle vyvede z omylu.

Dřevo je nadčasový materiál, který můžete bez obav použít i do moderních staveb. Dodává místnosti útulnost, eleganci a pocit tepla. Jednoduše jej můžete kombinovat i s jinými materiály, jako je například sklo, kov či kámen. Navíc se hodí do každé místnosti v domě i bytě. Omezovat se rozhodně nemusíte. Naopak, dřevo je materiál, kterého není nikdy dost.

Fotogalerie, inspirace

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.