Zastřešení bazénů fotogalerie, inspirace

Zahrady fotogalerie

Přidal bazeny, dne 20. 07. 2018,  0x

Zastřešení bazénů fotogalerie, inspirace

Toužíte po praktickém zastřešení bazénu, které vás ochrání před sluncem, deštěm i větrem, ale nejste si jistí, která varianta bude vašemu bazénu nejvíce slušet? Inspirujte se v naší fotogalerii.

Rozhodli jste se vylepšit váš bazén o praktické zastřešení? Zastřešení bazénu dokonale ochrání váš bazén před nepříznivými povětrnostními podmínkami, ať už se budete koupat, nebo ne. Zastřešení bazénu vám i přes počáteční vyšší investici ušetří řadu starostí s údržbou bazénu.

Bezpečnost na prvním místě

Jednu z možností zakrytí bazénů představuje použití lamel. Přestože váš bazén ochrání před nečistotami a udrží vodu teplou, nejsou z bezpečnostního hlediska vhodné pro děti. Naopak klasické zastřešení, které je bezpečným řešením i pro domácnosti s malými dětmi, zabezpečuje maximální komfort.

Elegantní a diskrétní

Máte-li standardní bazén, můžete si vybrat z oblíbených řešení. Velmi populární a elegantní model představuje bezkolejnicové zastřešení. Díky absenci kolejnic zabezpečuje bezproblémový pohyb okolo bazénu. Navíc díky elegantnímu vzhledu dokonale zapadne do jakéhokoli prostředí.

Vysoce odolné a praktické

Máte-li menší zahradu, která vyžaduje diskrétnější avšak stále stylové řešení, vsaďte na jednokolejnicový systém, který je skvělý pro nepodchozí zastřešení. Pokud však toužíte po odolné variantě, které si hravě poradí i s vyšší zátěží, ke které dochází obzvláště v zimním období, sáhněte po dvoukolejnicovém systému zastřešení.

Zastřešení pro náročné

V případě, že si přejete zastřešit váš bazén podle vlastních představ, není nic jednoduššího, než si nechat vyrobit atypické zastřešení bazénu na míru. Samozřejmě počítejte s vyšší pořizovací cenou.

Už víte, jaké zastřešení se objeví na vašem bazénu? Nezapomeňte se inspirovat v naší fotogalerii a sledovat akce na zastřešení, které ušetří váš rodinný rozpočet.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.