Sklo jako obklad do kuchyně

Kuchyně

Přidal janapk, dne 30. 05. 2016,  0x


Renovujete kuchyň a původní dlaždičky se vám už nelíbí? Rozhodujete s pro nový obklad? V takovém případě se seznamte s tím, co nabízí současný trh v kategorii skleněných obkladů. Proč skleněné obklady? V dnešní době získávají na výrazné oblibě díky své praktičnosti, jednoduchosti a originalitě. Interiér vaší kuchyně pozvedne na další úroveň a dodá jí eleganci a luxusního vzhled.

Výhody skleněných obkladů

Skleněné obklady se dodávají jako deska na míru přímo podle vašich potřeb, na rozdíl od dlaždiček si tak nemusíme dělat starost s čištěním spár. Jejich údržba je jednoduchá a naprosto hygienická.

Kalené sklo je odolné proti vysokým teplotám během vaření, je odolné i proti mechanickému poškození.

Jsou oblíbené díky svému vysokému lesku, navíc skleněné obklady nepohlcují světlo, naopak ho odráží zpět do interiéru.

Skleněné obklady za linku si můžete vybrat z mnoha barev i povrchových úprav. Ať už se rozhodnete pro běžné lakované sklo nebo zvolíte sklo dekorativní, opracované pískováním, broušením, leptáním, případně využijete možnosti vybrat si skla s fototiskem, vždy budete překvapení, jak skleněný obklad doladí interiér. Profesionálně působí spojení obkladové desky se sklem ve dveřích, případně skleněnými dvířky u linky či jinými doplňky ve stejném designu. K dispozici jsou dnes již různé originální vzory, fotografie, textury a imitace materiál.

Nesporně největší výhodou skleněného obkladu je jeho samotná instalace. I když máte na zdi staré dlaždičky, není nutné nic odstraňovat, dokonce ani v případě, že není původní obklad zrovna rovný.

Sklo se na zeď lepí buď neutrálním silikonovým lepidlem, nebo se vsazuje do hliníkových lišt, které dovolují mírné odsazení od stěny, a proto zakryjí i nerovný povrch zdi.

V současné době nabízí skleněné obklady několik dodavatelů včetně zaměření velikosti a dalších služeb, jak oje vyřezání děr na zásuvky nebo otvorů pro upevnění závěsného systému. Rozhodně je lepší se na ně se svou představou obrátit.

Udělejte si radost originálním tričkem od Psí úsměv

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.