Sklo jako obklad do kuchyně

Kuchyně

Přidal janapk, dne 30. 05. 2016,  0x


Renovujete kuchyň a původní dlaždičky se vám už nelíbí? Rozhodujete s pro nový obklad? V takovém případě se seznamte s tím, co nabízí současný trh v kategorii skleněných obkladů. Proč skleněné obklady? V dnešní době získávají na výrazné oblibě díky své praktičnosti, jednoduchosti a originalitě. Interiér vaší kuchyně pozvedne na další úroveň a dodá jí eleganci a luxusního vzhled.

Výhody skleněných obkladů

Skleněné obklady se dodávají jako deska na míru přímo podle vašich potřeb, na rozdíl od dlaždiček si tak nemusíme dělat starost s čištěním spár. Jejich údržba je jednoduchá a naprosto hygienická.

Kalené sklo je odolné proti vysokým teplotám během vaření, je odolné i proti mechanickému poškození.

Jsou oblíbené díky svému vysokému lesku, navíc skleněné obklady nepohlcují světlo, naopak ho odráží zpět do interiéru.

Skleněné obklady za linku si můžete vybrat z mnoha barev i povrchových úprav. Ať už se rozhodnete pro běžné lakované sklo nebo zvolíte sklo dekorativní, opracované pískováním, broušením, leptáním, případně využijete možnosti vybrat si skla s fototiskem, vždy budete překvapení, jak skleněný obklad doladí interiér. Profesionálně působí spojení obkladové desky se sklem ve dveřích, případně skleněnými dvířky u linky či jinými doplňky ve stejném designu. K dispozici jsou dnes již různé originální vzory, fotografie, textury a imitace materiál.

Nesporně největší výhodou skleněného obkladu je jeho samotná instalace. I když máte na zdi staré dlaždičky, není nutné nic odstraňovat, dokonce ani v případě, že není původní obklad zrovna rovný.

Sklo se na zeď lepí buď neutrálním silikonovým lepidlem, nebo se vsazuje do hliníkových lišt, které dovolují mírné odsazení od stěny, a proto zakryjí i nerovný povrch zdi.

V současné době nabízí skleněné obklady několik dodavatelů včetně zaměření velikosti a dalších služeb, jak oje vyřezání děr na zásuvky nebo otvorů pro upevnění závěsného systému. Rozhodně je lepší se na ně se svou představou obrátit.
Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.