Půdní vestavby inspirace fotogalerie

Ostatní inspirace

Přidal jankratochvil, dne 11. 05. 2016,  0x


Rádi byste bydleli v podkroví? Není divu! Půdní vestavba má své nepopíratelné kouzlo, romantický nádech a nabízí i neodolatelná zákoutí. Mnohdy jí nechybí ani nádherný výhled do okolí či dokonce na celé město. Navíc se díky zkoseným stěnám jedná o atypický prostor, který je zárukou originálního a osobitého designu, neboť vnitřnímu uspořádání musíte přizpůsobit celkové vybavení interiéru.

Půdní vestavba - výhody i úskalí

Jak už bylo výše zmíněno, půdní vestavba představuje jedineční bydlení. Z dalších výhod je třeba zmínit zpravidla dobrou cenovou dostupnost. Přestože jsou půdní byty často součástí starší zástavby, bývají poměrně dobře zrekonstruované.

Půdní byt však s sebou přináší bohužel i nějaká úskalí. Tím nejzásadnějším je bydlení přímo pod střechou, které s sebou přináší hluk a v některých případech i špatnou izolaci. Ačkoliv se vám případně podaří samotný půdní byt pořídit za relativně příznivou cenu, počítejte s tím, že pravděpodobně bude třeba investovat do nábytku na míru, který je v u zkosených stěn de facto nezbytný.
Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.