Kuchyně ve stylu provence inspirace fotogalerie

Kuchyně

Přidal petra-v, dne 20. 09. 2016,  0x


Provence – levandule, romantika, venkov, patina a jihovýchodní Francie. To vše v nás může styl provence vyvolávat. Pokud máte rádi eleganci, patinu a přírodní materiály, může být styl provence vhodný právě pro vás. V dnešní fotogalerii vám proto přinášíme inspiraci na kuchyně ve stylu provence.

Kuchyně v provence stylu se hodí spíše do venkovských stavení či rodinných domků. Typické pro provensálský styl jsou světlé barvy, a to především béžová, šedozelená či šedomodrá.

Dnes máme na výběr velké množství doplňků či vintage spotřebičů, které krásně zapadnou do požadovaného stylu. Důležitým provensálským doplňkem jsou textilie a proutěné košíky. K Francii a francouzské kuchyni neodmyslitelně patří bylinky a víno, proto nezapomeňte ve své kuchyni na vkusnou vinotéku a poličky na květináče s bylinkami.

Styl provence nejlépe vyzní v prostorných kuchyních, kde se můžete opravdu vyřádit a popustit uzdu fantazii. Nezapomeňte ovšem na důležité prvky tohoto romantického a rustikální stylu, a tím je především elegance a přírodní materiály.
Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.